3D návrhy

Nabízíme vypracování grafického 3D návrhu ZDARMA.

 

Nejste si jisti jak by měla Vaše koupelna či jiné prostory vypadat?

Máte nedokonalou představu realizace Vašich prostor?

Chcete zpracovat 3D návrh zdarma?

S námi máte po problémech.

Jak postupovat pro získání 3D návrhu se dočtete zde:

Společně s naším grafikem navrhnete Vaší koupelnu, popřípadě jiné prostory dle Vašich požadavků ke každé zakázce zcela ZDARMA.

Co je potřeba?

K vypracování 3D návrhu je zapotřebí osobního setkání na naší prodejně. Pro naplánování schůzky se můžete zastavit osobně na prodejně, nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře, který najdete níže. Také se lze objednat telefonicky na čísle 728 007 772 nebo emailem na adrese 3dnavrhy@ldceramic.cz.

Co si připravit?

Pro vypracování grafického návrhu si prosím připravte přesné rozměry místností které chcete navrhnout. A to včetně výšky a šířky dveří i oken. Jejich odsazení od stěn, výšky parapetu, a pokud jsou v místnosti nějaké atypické záležitosti jako například zkosení zdí a podobně tak si prosím připravte jejich přesné rozměry. Ve většině případů postačí architektonický plán budovy. Před začátkem kreslení je třeba mít vybraný druh obkladu,dlažby s čím se bude pracovat. Samotné kreslení zabere zhruba jednu až dvě hodiny.

Co používáme?

K vyhotovení grafických návrhů používáme speciální licenční program ve kterém jsou zaneseny všechny druhy obkladů a dlažeb a také téměř všechny druhy nábytku, sanity, sprchových koutů, van, baterií, koupelnových doplňků a mnoho dalších zařizovacích předmětů pro maximální možnou realistickou vizualizaci.

Poradíte nám?

Součástí každého návrhu je také odborné poradenství při řešení technických problémů.

Co získáme?

Po vyhotovení návrhu vám zašleme fotky jednotlivých místností a výstupní hodnoty jako je počet kusů použitého materiálu a jeho cena. Podle těchto hodnot se zboží následně objednává. Dále vám zašleme výstupy pro obkladače a připravíme legendu stěn s přesným rozložením jednotlivých obkladů a dlažeb.

Jsou to starosti?

V případě realizace naší firmou se o vše postaráme a vy zůstáváte s čistou hlavou. Vše totiž vyřešíme za vás.

Je to opravdu zdarma?

Před započetím kreslení se vybírá vratná záloha 1500,- Kč. Tato záloha se při fakturaci objednané zakázky odečítá od výsledné ceny zakázky. 

Pokud máte zájem o vypracování grafického 3D návrhu můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře a my se vám v nejbližší době ozveme.

Souhlas se zpracováním osobních údajů