Koupelny

LD_ceramic_maskotKoupelny Jindřichův Hradec na klíč

LD ceramic nenabízí pouze komponenty pro vaši koupelnu, ale nabízíme také její kompletní dodání. Od základní cenové, kalkulace, přes 3 D barevný model, po výběr materiálů, vany, umyvadla, po dlažbu a koupelnový nábytek.

Koupelnu si poskládáte na míru

S námi bude rekonstrukce nebo zajištění nové koupelny hračka. Pozveme vás kávu v naší vzorkové prodejně, kterou naleznete v Jindřichově Hradci – Otíně v areálu Jitka, kde lze pohodlně a bezpečně zaparkovat.

V naší vzorkové prodejně si budete moci vybrat z velkého množství vystavených vzorků pro vaši koupelnu. Od kachliček po koupelnový nábytek. Pokud chcete  mít jistotu času na poradenství, doporučujeme si domluvit čas vaší návštěvy.

Objednávka návrhu koupelny Jindřichův Hradec

koupelny jidřichuv hradecKompletní dodávky koupelen Jindřichův Hradec

LD ceramic nabízí kompletní služby v oboru koupelen. Dodáváme kompletní vybavení a příslušenství pro vaši novou nebo rekonstruovanou koupelnu v Jindřichově Hradci a okolí.

Vše pro koupelnu Jindřichův Hradec

Nabízíme vše potřebné pro Vaší koupelnu:

  Budeme vaši koupelnu hýčkat

  Koupelny  (JH) Jindřichův Hradec | vaše koupelna v našich rukách

  Provádíme kompletní rekonstrukce starších koupelen ve všech typech bytové i nebytové zástavby a výstavbu koupelen v RD či novostavbách. Každému zákazníkovi poskytujeme plný realizační servis přímo na míru tak, aby vyhověl  všem jeho požadavkům i finančním možnostem rekonstrukce nebo realizace nové koupelny. K dispozici nabízíme služby koupelnového studia v Jindřichově Hradci – Otíně,  kde lze projektovat různé verze dispozičního řešení koupelny a její celkové 3D návrhy.

  shop_a_140317040952

  Rekonstrukci koupelny je možno spojit s renovací WC toalety , která může i nemusí být součástí stávajícího zařízení pro každodenní hygienu.

   

  Koupelny Jindřichův Hradec | Naše výhody

  • koupelny realizujeme (nové koupelny i rekonstrukce koupelen) od roku 1992
  • disponujeme vlastním koupelnovým studiem
  • realizaci nové koupelny nebo rekonstrukci koupelny umíme realizovat kompletně na klíč
  • při kompletní zakázce realizace nové koupelny nebo rekonstrukce koupelny v Jindřichově Hradci a okolí nabízíme výhodné cenové podmínky.