Obklady z umělého kamene Jindřichův Hradec

SAM_4820Novinka v našem sortimentu: Obklady u umělého kamene MAGICRETE

MAGICRETE s.r.o. je předním českým výrobcem umělého kamene a betonových produktů s tradicí již od roku 2000. Náš sortiment zahrnuje výrobky z vysoce kvalitních betonových směsí, které věrně napodobují přírodní materiály, jako je například štípaná břidlice, lámaný mramor a mnoho dalších, nebo dokonalou imitaci obkladových cihel v podobě cihlových pásků.
Umělý kamen, cihlové pásky a obkladové panely nachází své uplatnění v exteriérech i interiérech, zejména pak na fasádní obklady, obkladech zdí, soklů, plotů, komínů nebo krbů, kde zajišťuji dokonalý vzhled obložené plochy po dobu několika generací. V interiérech umělý kamen se používá k dekorací obývacích pokojů, v ložnicích, kuchyních a koupelnách. Díky propracované technologii výroby, mnohastupňové kontrole kvality a vysokým nárokům na použité materiály se pohybuje životnost betonových produktů MAGICRETE v řádech několika desítek let a to včetně vzhledové trvanlivosti.

 
SAM_4819V sortimentu MAGICRETE s.r.o. najdete kromě obkladů také betonovou dlažbu v provedení umělého kamene, zejména pak pískovce či břidlice, která je určená především k využití v exteriérech. Tato venkovní dlažba pak odolává i extrémním vlivům počasí a vydrží krásná mnoho desítek let. Lze ji ovšem použít i v interiérech.
 
MAGICRETE dále vyrábí autentické cihlové pásky z vysoce kvalitních betonových směsí, stejně jako celý sortiment našich výrobků. Lícové cihlové pásky MAGICRETE jsou k nerozeznání od skutečných cihel a lze je využít také na zateplené fasády i jako obložení vnitřních prostor.
 

Navštivte naše koupelnové studio LDCeramic Jindřichův Hradec – Otín

Poskytneme vám kompletní odborné poradenství k obkladům a dlažbám z umělého kamane MAGICRETE, které si můžete u nás naživo prohlédnout.

Katalogy ke stažení

KATALOGY:

TECHNICKÉ LISTY:

CERTIFIKATY: