Vinylové podlahy Amtico first | Jindřichův Hradec

Amtico_Signature_logo_CMYKSpolečnost Amtico je nejstarším výrobcem vinylových podlah (od roku 1964). Důsledně zkoumá a vyvíjí nové techniky, materiály a trendy. Výsledkem jejich práce jsou stylové vinylové podlahy nejvyšší kvality.

Navštivte naše koupelnové studio Jindřichův Hradec | Otín – na prodejně vám rádi představíme kompletní nabídku vinylových podlah amtico first

Aktuální leták vinylové podlahy amtico first

Níže naleznete aktuální leták s nabídkou vinylových podlah amtico first ke stažení,

Leták amtico first-new-web.opp

amtico first | Vinylové podlahy – dekory

[flagallery gid=3]

 

LUXUSNÍ VINYLOVÉ  DÍLCE – STYLOVÝ A JEDINEČNÝ DESIGN

Amtico First  v dekorech  dřeva,  kamenné dlažby a abstraktních  vzorů,  to  je  spojení praktické  podlahy a špičkové kvality i  designu,  splňující nejvyšší  očekávání  zákazníků. Pečlivý  výběr  dekorů, ostrá kresba, V-spára  a technická dokonalost dílců vytváří unikátní a různorodé motivy, které působí vysoce estetickým vzhledem i autentickým dojmem.

Dílce Amtico First jsou  vhodné do obytných i  komerčních prostor. Obývací pokoje, předsíně, haly, kuchyně, koupelny, dětské pokoje, ale i kanceláře, jednací místnosti, studovny, hotelové pokoje.

SKVĚLÁ CENOVÁ DOSTUPNOST

Skvělá  cenová dostupnost, v kombinaci  s  praktičností  a jednoduchou  údržbou, otevírá možnosti použití  opravdu všem a do jakýchkoliv prostor! To je hlavním faktorem, proč zvolit britskou kvalitu a vlastnosti luxusních vinylových dílců  Amtico First. Použijte dekory  jednotlivě s výběrem  z pěti  velikostí nebo je navzájem míchejte v takřka bezpočtu  kombinací  pro skutečně unikátní podlahu, která bude jen Vaším  originálem.

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA

Čištění podlahoviny Amtico First je velmi jednoduché. Vysoce kvalitní čirá  vinylová  vrstva se špičkovou polyuretanovou úpravou chrání podlahu před poškozením a zefektivňuje časově i nákladově její úklid. Pro běžný úklid  stačí suché  čištění s  pomocí zametacího mopu nebo  vysavače. Mokré  čištění lze provést jednoduchým vytřením mopem z mikrovláken s čisticím  prostředkem CC-PU-Čistič.

PU-čistič Dr. Schutz k dennímu čištění podlah s PU úpravou. CC-PU-Dr. Schutz – 750 ml obj. č.0715075007

Bezpečnostní ruční škrabka k odstraňování ulpělé špíny. škrabka SYR-PROFI  obj. č. D550000

 

DOPLŇKY

Pro elegantní zakončení LVT podlahoviny Amtico First i  její bezchybný vzhled u stěn, je třeba použít vhodné soklové lišty. Jako optimální doporučujeme použít soklovou lištu Bolta 25669  anebo 20311  z naší nabídky, která je uzpůsobena pro vlepení pásků z podlahoviny Amtico First, čímž vytváří čistý, elegantní a funkční detail podlahy.

Soklové  lišty BOLTA  25669  nabízíme v devíti  a 20311  ve  dvou odstínech podle toho, jaký  dekor  vinylových dílců  Amtico First si vyberete. Obecně se ke dřevu používají okrové a hnědé odstíny a u dekorů Stone a Abstract převažují krémové a šedé odstíny lišt.